Zajímavosti a informace

Pokud patříte mezi fanoušky jak mobilních tak i klasických telefonních technologií. Jistě vás zaujme tato stránka která vznikla s cílem přinést několik odkazů na velmi zajímavé stránky z oboru. Seznam byl vytvořen především z důvodů stále se rozšiřujících technologií a jejich praktická nemožnost mapovat je pouze s pomocí jednoho média respektive internetových stránek. I mnozí z vás jistě vědí, že zdroje informací je velmi důležité vzájemně kombinovat a především proto je zde připraven již zmíněný seznam. Při sestavování odkazů jsme dbali především na nutnost pokrýt téměř celé spektrum stránek spojených s šířením a využitím telefonního signálu. Pevně věříme, že vám uvedené odkazy pomohou při hledání informací i získávání nových vědomostí.

Přehled nejzajímavějších stránek nejen z oboru

Mobilní Operátoři

Informace ze světa mobilních operátorů. Jak si vybrat operátora i jak ušetřit za volání vám poradíme právě zde. Užitečné informace pro každého uživatele mobilního telefonu.

Domácí pekárna levně

Na těchto stránkách naleznete přehled domácích pekáren dostupných na našem trhu. V katalogu je pokryta většina dostupných značek a to včetně orientačních cen a odkazů a prověřené prodejce.

Ceny dálničních známek

Pokud jezdíte často po dálnicích jistě znáte nepříjemnost v podobě nákupu dálničních znánek a to nejen v ČR, ale po celé EU. Na tomto webu naleznete aktuální ceny známek i zpoplatněné úseky.

Podprsenky

Hledáte přehled kvalitních a zároveň levných podprsenek dostupných na našem trhu? Pravděpodobně vás zaujme tento katalog podprsenek včetně informacích o jejich výrobcích a možnosti jejich nákupu.

Přesný čas

Potrpíte si na dochvilnost, snažíte se chodit vždy včas? Jistě znáte s problém s kvalitním zdrojem přesného času. Pro řízení náramkových hodinek můžete využít stránek s akutálním časem - Přesný čas.

Kódy bank

Kódy bank je internetová stránka na které naleznete přehledný seznam jak klasických bankovních kódů, tak i přehled BIC/SWIFT mezinárodních kódů českých bank. Kromě zmíněných kódů je stránka doplněna množstvým informací o jednotlivých společnostech.

 
Kontakt | Ochrana o.ú. | www.Předvolby.info