Zajímavosti a informace

Pokud patříte mezi fanoušky jak mobilních tak i klasických telefonních technologií. Jistě vás zaujme tato stránka která vznikla s cílem přinést několik odkazů na velmi zajímavé stránky z oboru. Seznam byl vytvořen především z důvodů stále se rozšiřujících technologií a jejich praktická nemožnost mapovat je pouze s pomocí jednoho média respektive internetových stránek. I mnozí z vás jistě vědí, že zdroje informací je velmi důležité vzájemně kombinovat a především proto je zde připraven již zmíněný seznam. Při sestavování odkazů jsme dbali především na nutnost pokrýt téměř celé spektrum stránek spojených s šířením a využitím telefonního signálu. Pevně věříme, že vám uvedené odkazy pomohou při hledání informací i získávání nových vědomostí.

Přehled nejzajímavějších stránek nejen z oboru

Ceny dálničních známek

Pokud jezdíte často po dálnicích jistě znáte nepříjemnost v podobě nákupu dálničních znánek a to nejen v ČR, ale po celé EU. Na tomto webu naleznete aktuální ceny známek i zpoplatněné úseky.

Přesný čas

Potrpíte si na dochvilnost, snažíte se chodit vždy včas? Jistě znáte s problém s kvalitním zdrojem přesného času. Pro řízení náramkových hodinek můžete využít stránek s akutálním časem - Přesný čas.

 
Kontakt | Ochrana o.ú. | www.Předvolby.info